Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Postepowanie rekrutacyjne według terminów zatwierdzonych przez Wójta Gminy Klucze:
1. Wydawanie i składanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego TRWA OD 11 LUTEGO 2019 ROKU DO 08 MARCA 2019 ROKU.
2. Wydawanie i składnie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postepowaniu rekrutacyjnym TRWA OD 08 MARCA 2018 ROKU DO 5 KWIETNIA 2019 ROKU.

Zarządzenie Nr 0050.4.2019 Wójta Gminy Klucze z dnia 15 stycznia 2019 w sprawie ustalenia harmonogramu w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do oddziału przedszkolnego, przedszkoli i szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Klucze na rok szkolny 2018

Zarządzenie Wójta Gminy Klucze

-----Kliknij by pobrać-----

Rada Rodziców Przedszkola w Ryczówku

gr. ,,Słoneczka '' - P. Paulina Podsiadło, P. Katarzyna Posiadło
gr. ,,Biedroneczki '' - P. Ilona Polak, P. Katarzyna Syguła

Informacja!!!

Regulamin korzystania z placu zabaw w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
w Ryczówku

Regulamin korzystania z placu zabaw-----Kliknij by pobrać-----

Ogłoszenie!!!

Bardzo prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka w przedszkolu w danym dniu do godz. 8.30. oraz
o punktualne przyprowadzanie i odbieranie dzieci z zajęć religii i języka angielskiego.

Wychowawcy grup

Przedszkole jest czynne w godzinach 7.30-15.30

Ogłoszenie!!!

W roku szkolnym 2018/2019 opłata za godzinę pobytu dziecka w przedszkolu (po bezpłatnej 5- godzinnej podstawie programowej) wynosi 1,00 zł.